NEO 2 NP 1000W Grzejnik płytowy elektryczny, konwekcyjny

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 012,00 zł 1012.00
Cena netto: 822,76 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

NEO 2 NP grzejnik konwekcyjny, płytowy grzejnik elektryczny, moc: 1000W, kolory: biały

Seria grzejników NEO2 to efekt rozwoju nagrodzonej za niezwykły design linii płytowych grzejników NEO norweskiej marki Adax.  Nowoczesna, elegancka  i smukła linia obudowy wyjątkowo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach. To pierwsze grzejniki na świecie, których zarówno przednia, jak i tylna strona, odznacza się tak samo atrakcyjnym wyglądem. Stwarza to nowe możliwości ich zastosowania i umiejscowienia. Każdy szczegół został dokładnie dopracowany by jak najlepiej oddać ducha skandynawskiego wzornictwa - grzejnik zaprojektowany w pracowni Hareide Designmill.
Ten unikalny produkt firmy ADAX o wyjątkowym wzornictwie, umożliwia instalację ogrzewania w dowolnym miejscu, w zależności od warunków, grzejnik może zostać powieszony na ścianie lub umieszczony na podłodze.
Grzejniki te zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności energii i  dbałości o środowisko naturalne. Spełniają aktualne wymogi w zakresie efektywności energetycznej, są także zgodne z najnowszymi norweskimi normami budowlanymi w zakresie systemów grzewczych. Zostały wyposażone w programowalny termostat cyfrowy, umożliwiający m.in. na programowanie parametrów ogrzewania dzień/noc w systemie tygodniowym. Termostat grzejnika NEO2 jest łatwy do zaprogramowania, intuicyjny panel sterowania umożliwia bezproblemowe ustawienie pożądanej wartości temperatury podstawowej, dla trybu komfortu cieplnego i ekonomicznego oraz inne opcje, dzięki którym grzejnik będzie działać w sposób optymalny i satysfakcjonujący dla użytkownika. Dostosowanie temperatur do własnego trybu użytkowania pomieszczeń (okresowe osłabienie temperatury) pozwala zaoszczędzić nawet do 25% energii elektrycznej do celów ogrzewania.
Temperatura, na którą nastawiony jest grzejnik jest wskazywana na podświetlonym, czytelnym wyświetlaczu na panelu przednim. Zakres regulacji temperatury to 6 – 30°C. Pracę urządzenia sygnalizuje czerwona dioda LED. 
Grzejniki NEO2 mierzą temperaturę w pomieszczeniu z częstotliwością minutową, a  w razie wykrycia nawet niewielkiego wahania, odpowiednio dostosowują swoją pracę,kompensując zmianę poprzez wzmocnienie lub osłabienie ogrzewania. To grzejniki niskotemperaturowe, temp. powierzchni nie przekracza 75° C, dzięki czemu nie powodują przypalania cząsteczek kurzu ani szkodliwych emisji do powietrza substancji drażniących drogi oddechowe.
Grzejniki elektryczne NEO2 są dodatkowo bryzgoodporne, dzięki temu można je umieszczać także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności jak łazienki, toalety, pomieszczenia kąpielowe i in.
Urządzenie spełnia surowe normy w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska - certyfikat CE.

Grzejniki z serii NEO 2 NP dostępne o mocach: 800W, 1000W, 1200W.
 

Dane techniczne

zastosowanie do użytku domowego i komercyjnego: ogrzewanie mieszkań, domów, biur, sklepów, restauracji, hoteli, szkół, placówek medycznych i in.
moc 1000W
zasilanie ~230 V
montaż ścienny (min. odstęp od dołu 5cm, od góry 12 cm) lub stojący za pomocą zintegrowanego wspornika ścienno-podłogowego
ogrzewana powierzchnia pomieszczenia do 11-12 m2 (orientacyjnie)
wymiary 79,6 x 37 x 7,5 cm
waga 7 kg
kolor biały
klasa ochrony IP24
dodatkowe informacje wbudowane: programowalny termostat elektroniczny z funkcją obniżenia temperatury dzień/noc, panel sterujący i wyświetlacz, wyposażony w kabel zasilający z wtyczką, wspornik ścienno-podłogowy
gwarancja 5 lat
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl