Grzejnik hybrydowy, dualny panel grzewczy DEKO (1000W)

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 648,00 zł 1648.00
Cena netto: 1 339,84 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

DEKO Grzejnik hybrydowy, dualny: konwekcja i podczerwień,  moc: 1000W

Grzejniki Deko to nowoczesne i ekonomiczne urządzenia działające w technologii hybrydowej, będącej połączeniem dwóch rodzajów ogrzewania: ogrzewania podczerwienią i konwekcji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki eleganckiemu designowi (opływowa, pionowa sylwetka) i niewielkich wymiarach (grubość tylko 6 cm)  dobrze komponują się w każdym wnętrzu. Produkowane są przez włoską firmę z długoletnim doświadczeniem w branży ogrzewania elektrycznego.

Dzięki użyciu wydajnych elementów grzejnych, możliwe jest uzyskanie wymaganego komfortu cieplnego w pomieszczeniach, również przy dynamicznie zmieniających się warunkach cieplnych. Zastosowanie dualnego systemu grzewczego w jednym urządzeniu umożliwia uzyskanie znacznych oszczędności energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności.
Hybrydowy grzejnik DEKO posiada wbudowany precyzyjny termostat, który w sposób automatyczny, płynnie reguluje pracę urządzenia i uruchamia wybrany system grzewczy w zależności od warunków cieplnych (tryby pracy: oba systemy jednocześnie, tylko podczerwień lub brak ogrzewania). Urządzenie samo dobiera moc grzewczą potrzebną do ogrzania pomieszczenia w zależności od ustawionej temperatury. Programator wyposażony jest w suwak do wyboru temperatury w zakresie 10-30°C oraz suwak do wyboru jednego z pięciu trybów pracy (1. komfort - odpowiada ustawieniom programatora, 2. eco - zmniejsza temperaturę o 3,5°C w stosunku do ustawień, 3. frost free - temperatura przeciwzamrożeniowa 7°C , 4. stand by - wyłaczenie elementów grzejnych, 5. program - ustawienie temperatury w trybie tygodniowym, na każdy dzień, dostępne wyłącznie za pomocą pilota Zefiro- do nabycia oddzielnie - cena 259 PLN).
Przy niskich temperaturach otoczenia, kiedy wymagana jest większa moc grzewcza dla osiągnięcia pożądanej temperatury w krótszym czasie, uruchamia się wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy  zapewniający ciepło  w trybie konwekcji. Grzejnik nie posiada wentylatora, dzięki temu konwekcja jest całkowicie naturalna. Dzięki niezwykle wydajnemu elementowi grzewczemu (szybko nagrzewający się i długo utrzymujący ciepło), uzyskujemy mniejsze zużycie prądu.
Po osiągnięciu danej temperatury otoczenia, grzejnik automatycznie przechodzi w stan utrzymywania temperatury za pomocą emisji ciepła w podczerwieni długofalowej. Duża powierzchnia przednia urządzenia jest równomiernie ogrzewana i promieniuje przyjemnym ciepłem, ogrzewając wszystkie powierzchnie w pomieszczeniu, podobnie jak promienie słońca. Energia akumulowana jest w  przestrzeni i oddawana powoli do pomieszczenia w późniejszym czasie. W trybie ogrzewania podczerwienią grzejnik zużywa tylko 220W.

 

Dane techniczne:

zastosowanie ogrzewanie mieszkań, domów, biur, gabinetów, sklepów, hoteli, przedszkoli, restauracji i in.
moc 1000 W
zasilanie 230 V
ogrzewana powierzchnia pomieszczenia do 12-15 m kw. (orientacyjnie)
rozmiar 43 x 120 x 6 cm
waga 14 kg
kolor obudowy biały
montaż ściana
klasa ochrony IP24
gwarancja 2 lata
dodatkowe informacje wbudowany termostat elektroniczny, 5 trybów pracy, w tym programowanie tygodniowe pilotem ZEFIRO (do nabycia oddzielnie w cenie 259 PLN)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl