Kurtyna powietrzna bez nagrzewnicy Ferono 100cm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 859,00 zł 859.00
Cena netto: 698,37 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kurtyna powietrzna bez nagrzewnicy, Ferono FK100Z,  100 cm

Kurtyny powietrzne Ferono to profesjonalnie wykonane urządzenia o nowoczesnym wyglądzie. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, siatka nawiewowa posiada otwory w oryginalnym  wzorze plastra miodu.
Dzięki wieloletnim badaniom oraz najnowocześniejszej technologii marka Ferono stworzyła rozwiązania o szybkim i dużym przepływie powietrza przy jednocześnie minimalnym hałasie. Frontowy panel o specjalnym wzorze plastrów miodu pozwala bardzo skuteczne pobierać powietrze przy bardzo niskiej głośności. Kurtyna może pracować nieprzerwanie i bezawaryjnie wiele godzin.
Przyciski umieszczone na urządzeniu pozwalają na wygodne sterowanie jego pracą, a dioda LED wskazuje aktualny tryb pracy. Bezprzewodowe sterowanie pilotem pozwala na uruchomienie i wyłączenie kurtyny powietrza (z odległości do 8 m), jeżeli znajduje się poza zasięgiem utrudniającym manualne sterowanie. Funkcje obsługiwane przez pilota to: włącz/wyłącz oraz regulacja siły nawiewu. Odpowiednia regulacja kąta wbudowanej  strumienicy powietrza, w zależności od pory roku, pomaga uzyskać optymalne parametry pracy. Zastosowana podwójna technologia bezpieczeństwa automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do zmian napięcia, a dodatkowy bezpiecznik chroni urządzenie przed przepięciami.
Kurtyny te przeznaczone są do obiektów, w których wysokość instalacji urządzeń nie przekracza 3m dlatego świetnie sprawdzają się przy zastosowaniu na halach magazynowych, stacjach benzynowych, dworcach, w obiektach sportowych, domach handlowych, hotelach, aptekach, przychodniach czy restauracjach. Uchwyt montażowy pozwala na szybkie zamontowanie urządzenia na ścianie.
Głównym zadaniem kurtyn powietrznych jest wytworzenie bariery ochronnej między pomieszczeniami czy strefami o różnych poziomach temperatur. W okresie zimowym, nawiewany przez kurtynę strumień powietrza stanowi swego rodzaju izolację, zapobiega wnikaniu chłodnego powietrza, które wychładza pomieszczenie, w ten sposób ograniczając straty ciepła i energii. W okresie letnim kurtyna stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz, a dodatkowo chroni przed przedostawaniem się do wnętrza owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.

Kurtyny powietrzne Ferono spełniają wysokie europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska, posiadają certyfikat CE i atest PZH oraz dodatkowo certyfikat RoHS.

Opcjonalnie kurtyny mogą współpracować z: czujnikiem drzwiowym czy ze sterownikiem ściennym.

Dane techniczne:

Model: FK100Z
Wymiary (cm): 100x18x21,5
Zasilanie (V/Hz): 230/50
Moc wentylatora (W): 160
Maksymalna prędkość powietrza(m/s): 11
Maksymalny przepływ powietrza(m³/h): 1150
Poziom głośności (db): <57
Waga: 13kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl