Kurtyna powietrzna bez nagrzewnicy Ferono 120cm (do chłodni)

Dostępność: oczekiwanie na dostawę
Cena: 773,00 zł 773.00
Cena netto: 628,46 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kurtyna powietrzna bez nagrzewnicy (do chłodni), Ferono FK120ZC,  120 cm

Kurtyny powietrzne Ferono to profesjonalnie wykonane urządzenia o nowoczesnym wyglądzie. Ten model to specjalistyczna kurtyna powietrzna do zastosowania przed wejściem do chłodni. Obudowa ze względu na szczególne wymagania środowiska roboczego wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Siatka nawiewowa posiada otwory w oryginalnym wzorze plastra miodu.
Dzięki wieloletnim badaniom oraz najnowocześniejszej technologii marka Ferono stworzyła rozwiązania o szybkim i dużym przepływie powietrza przy jednocześnie minimalnym hałasie. Frontowy panel o specjalnym wzorze plastrów miodu pozwala bardzo skuteczne pobierać powietrze przy bardzo niskiej głośności. Kurtyna może pracować nieprzerwanie i bezawaryjnie wiele godzin.
Przyciski umieszczone na urządzeniu pozwalają na wygodne sterowanie jego pracą, a dioda LED wskazuje aktualny tryb pracy. Kurtyna powietrzna może być także sterowana za pomocą opcjonalnego czujnika drzwiowego. Zastosowana podwójna technologia bezpieczeństwa automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do zmian napięcia, a dodatkowy bezpiecznik chroni urządzenie przed przepięciami. Kurtyna powietrzna przeznaczona jest do obiektów chłodni, w których wysokość instalacji urządzeń nie przekracza 3m. Uchwyt montażowy pozwala na szybkie zamontowanie urządzenia na ścianie.

Kurtyny powietrzne Ferono świetnie sprawdzają się przy zastosowaniu na halach magazynowych, stacjach benzynowych, dworcach, w obiektach sportowych, domach handlowych, hotelach, aptekach, przychodniach czy restauracjach.
Głównym zadaniem kurtyn powietrznych jest wytworzenie bariery ochronnej między pomieszczeniami czy strefami o różnych poziomach temperatur. W okresie zimowym, nawiewany przez kurtynę strumień powietrza stanowi swego rodzaju izolację, zapobiega wnikaniu chłodnego powietrza, które wychładza pomieszczenie, w ten sposób ograniczając straty ciepła i energii. W okresie letnim kurtyna stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz, a dodatkowo chroni przed przedostawaniem się do wnętrza owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.

Kurtyny powietrzne Ferono spełniają wysokie europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska, posiadają certyfikat CE i atest PZH oraz dodatkowo certyfikat RoHS.

 Dane techniczne:

Model: FK120ZC
Wymiary (cm): 120x18x18
Zasilanie (V/Hz): 230/50
Moc wentylatora (W): 200
Maksymalna prędkość powietrza(m/s): 12
Maksymalny przepływ powietrza(m³/h): 2070
Poziom głośności (db): <58
Waga: 10,5kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl