Lampa na owady (owadobójcza) GEKO Professional, rażąca

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 599,00 zł 599.00
Cena netto: 486,99 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Profesjonalna lampa na owady (owadobójcza) rażąca, Geko Proffesional

Profesjonalna lampa na owady Geko Professional włoskiej firmy MO-EL skutecznie eliminuje wszelkiego rodzaju owady latające (komary, muchy, ćmy, mole i inne) zmniejszając ich lokalną populację. Urządzenie jest przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, do pomieszczeń o średnich i dużych rozmiarach. Ta jedna z najbardziej skutecznych lamp owadobójczych została wyposażona w dwie wysokiej jakości świetlówki UV-A o łącznej mocy 30W, działa na obszarze aż do 320 m². Lampa została tak zaprojektowana, by blask światła nie odbijał się od powierzchni sufitu, co jeszcze skuteczniej przyciąga owady. Model ten odznacza się estetycznym wyglądem, dużą wydajnością, dyskretnym działaniem i niewielkim poborem energii - 45W. Może być zastosowany np. w dużym salonie, restauracji, domu weselnym, ogródku gastronomicznym, na werandzie- tarasie, w obiektach hodowlanych czy na boisku sportowym. Konstrukcja tej lampy  zapewnia jej długą żywotność nawet na obszarach o dużym zagęszczeniu owadów.
Zasada działania lampy polega na przyciąganiu owadów poprzez emitowanie światła UV-A, a następnie eliminowaniu ich poprzez kontakt z elektryczną kratką wykonaną ze stali pokrytej cynkiem, o napięciu 5000V znajdującą się wewnątrz lampy. Wysoka moc wyładowania i prąd zmienny zapewniają, że na kratce nie osadzają się fragmenty owadów. Owady trafiają do prosto wyjmowanego i łatwego do czyszczenia pojemnika zamontowanego na spodzie urządzenia. Urządzenie może również działać bez tego pojemniczka, wówczas owady spadają wprost na ziemię. Kratka zewnętrzna, wykonana ze stali galwanizowanej, pełni funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi.

Lampa wykonana jest z materiałów zapobiegających uszkodzeniu w przypadku wystąpienia zwarcia, odpornych na wysokie temperatury oraz na działanie promieni UV. Konstrukcja lampy zapobiega możliwości kontaktu z elementami pod napięciem, co szczególnie ważne w przypadku dzieci lub zwierząt domowych.
Uchwyt do lampy pozwala na jej wygodne przenoszenie, jak również zawieszenie  w dowolnym miejscu, również pod sufitem. Ochrona IPX3 zabezpiecza lampę owadobójczą przed oddziaływaniem wody od góry.

Produkt poddany włoskiej kontroli jakości, zapewnia skuteczne pozbycie się niechcianych owadów i utrzymanie maksymalnej higieny przy zachowanym bezpieczeństwie użytkowania (brak konieczności używania szkodliwych chemicznych środków zwalczających owady). Produkt ten spełnia restrykcyjne europejskie normy w zakresie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i ochrony środowiska. (certyfikat CE).
Dla maksymalnej skuteczności urządzenia, świetlówki UV-A zaleca się wymieniać co około 2000 godzin.

 

Dane techniczne:

Przeznaczenie: zastosowania domowe: tarasy, werandy, działki, ogrody, zastosowania komercyjne i przemysłowe, na dużych powierzchniach, jak: hale i zakłady przemysłowe, stacje benzynowe, sale i boiska sportowe, ogródki piwne i restauracyjne, obiekty hotelowe i wypoczynkowe, przetwórstwo żywności, rolnictwo.
Rozmiary: 16x37x31,5 cm
Waga: 4,3 kg
Materiał: ABS, PC, stal galwanizowana i ocynkowana
Zasilanie: 230V ~50 Hz
Całkowity pobór mocy: 45 W
Zakres działania liniowy: promień 12-14m
Pole działania: do około 320 m2
Klasa izolacji: II
Ochrona obudowy: IPX3
Świetlówka: 2 x 15W (UV-A)
Żywotność świetlówki: około 2000h
Napięcie wyładowania: 5000V
Gwarancja: 2 lata


Informacje na temat lamp owadobójczych w dziale: Lampy na owady INFO
oraz w sekcji pytania i odpowiedzi: FAQ lampy na owady

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl