Wentylator, cyrkulator powietrza podłogowy ENERGY SMART 5303DC

Dostępność: oczekiwanie na dostawę
Cena: 529,00 zł 529.00
Cena netto: 430,08 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wentylator, cyrkulator powietrza podłogowy model 5303DC Energy Smart - Vornado

Cyrkulator powietrza 5303DC to model z najnowszej serii Energy Smart amerykańskiej marki Vornado. Nowoczesny design i niewielkie gabaryty sprawiają, że pasuje do każdego charakteru wnętrza (mieszkania, domu , biura), do pomieszczeń zarówno do mniejszych jak i średnich rozmiarów. Wentylator opiera swoje działanie na opatentowanej technologii Vortex Action – silny strumień powietrza o skręconej strukturze dociera na maksymalną odległość 24m. Dzięki najnowocześniejszemu silnikowi na prąd stały zużywa aż do 80% mniej energii, a  dzięki technologii specjalnych pomp cyrkulacyjnych wentylator Energy Smart jest mniejszy i wydajniejszy.
Urządzenie będąc w pozycji poziomej wytwarza komfortowy ruch powietrza opływający pomieszczenie, ponadto użytkownik ma możliwość skierowania strumienia powietrza bezpośrednio na siebie. Po skierowaniu głowicy pionowo, uzyskamy w pomieszczeniu efektywne wyrównanie temperatury powietrza, dzięki wymieszaniu chłodniejszego powietrza przy podłodze z cieplejszym pod sufitem.
Cyrkulator Vornado znajduje zastosowanie przez cały rok:
- Wiosna / jesień - równomiernie rozprowadza świeże powietrze doprowadzone z zewnątrz

- Lato - zapewnia chłodzący powiew powietrza, ponadto ułatwia rozprowadzanie chłodnego powietrza z klimatyzacji
- Zima - równomiernie rozprowadza ciepłe powietrze pochodzące ze źródeł ogrzewania, wyrównuje różnicę temperatur wynikającą z konwekcji ciepłego powietrza.

Dzięki możliwości wyboru spośród 99 prędkości oraz zastosowanie timera (1-12 godz.) możliwe jest precyzyjne dostosowanie pracy urządzenia do potrzeb każdego użytkownika i optymalne pod względem zużycia energii korzystanie z wentylatora. Wentylator posiada regulację kąta nawiewu do 90º – możliwość pracy w górę schodów, w dół korytarza, między pomieszczeniami i innymi przestrzeniami. Zastosowanie elektronicznego panelu dotykowego na urządzeniu oraz pilota zdalnego sterowania zapewniają dodatkową wygodę.
Stosując wentylator Vornado Energy Smart możliwe jest zmniejszenie kosztów ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Podczas używania cyrkulatora wraz z klimatyzacją lub z innymi źródłami ciepła, zachodzi sposobność przeniesienia części powietrza do sąsiedniego pomieszczenia, a także efektywnego rozprowadzenia powietrza na całej przestrzeni (Uwaga! Nie należy stawiać wentylatora bezpośrednio przy źródle ciepła).
Obudowa z wzmocnionego polistyrenu, co czyni go niezwykle mocnym i trwałym. Wentylator posiada aż 5-cio letnią gwarancję.


Dane techniczne:

Zasilanie 220-240 / 50 V/Hz
Średnica wentylatora 20 cm
Wymiary 32,8 x 29 x 20,8 cm
Waga 1,81 kg
Moc max./min.  30W / 4W
Maks. zasięg strumienia powietrza 24m
Maks. / min. natężenie przepływu powietrza 408 / 116  m3/h
Prędkość wentylatora max./min. 1800 / 535 /min.
Poziom głośności max. / min. 57 / 30 dB(A)
Ilość prędkości pracy 99
Materiał wykonania wzmocniony polistyren
Gwarancja 5 latdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl