KLIMA 10 WiFi 1000W Grzejnik hybrydowy, dualny panel grzewczy (sterowanie przez internet)

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 938,00 zł 1938.00
Cena netto: 1 575,61 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

KLIMA 10 WiFi Grzejnik hybrydowy, dualny: konwekcja i podczerwień,  moc: 1000W (sterowanie przez internet)

Klima to seria nowoczesnych i energooszczędnych grzejników elektrycznych od włoskiego producenta z długoletnim doświadczeniem w branży ogrzewania. Dyskretny i elegancki design, wysoka jakość wykończenia sprawiają, że urządzenia te stanowią atrakcyjną część wystroju każdego wnętrza. Grzejniki korzystają z najnowszych rozwiązań, by pomóc oszczędzać energię przy jednoczesnym zachowaniu komfortu w użytkowanych pomieszczeniach.
Dla zapewnienia pełnej wygody i komfortu użytkownika najnowsza seria grzejników Klima posiada wbudowany moduł Wi-fi, pozwalający na zdalne zarządzanie i kontrolę ogrzewania za pomocą aplikacji Klima Smart na urządzenia mobilne.
Grzejniki KLIMA swoją wyjątkową skuteczność opierają na technologii DUAL THERM będącej połączeniem dwóch rodzajów ogrzewania w jednym urządzeniu: naturalnej konwekcji i ogrzewania na podczerwień.  Zaawansowany system konwekcji zapewnia ciągłą, równomierną emisję ciepła bez dostrzegalnego ruchu krążącego w pomieszczeniu powietrza. Zestawienie dwóch systemów grzewczych daje komfort w postaci przyjemnego, rozproszonego ciepła w stosunkowo krótkim czasie,  pozwalając na uzyskanie znacznych oszczędności energii i wysokiej wydajności.
Każdy grzejnik wyposażony jest w przyjazny dla użytkownika panel sterowania z czytelnym ekranem LCD, pozwalający na regulację temperatury w pomieszczeniu z niezwykłą dokładnością do 0,1 °C, w zakresie temperatur 10-30°C. Wbudowany termostat w sposób ciągły monitoruje temperaturę otoczenia, aby zapewnić jej utrzymanie na żądanym poziomie. Elektroniczny, cyfrowy system sterowania automatycznie dobiera moc urządzenia dla zapewnienia optymalnego komfortu. Dzięki użyciu wydajnych elementów grzejnych, możliwe jest uzyskanie wymaganego komfortu cieplnego również przy dynamicznie zmieniających się warunkach cieplnych. Podświetlany wyświetlacz LCD standardowo pokazujący ustawioną temperaturę dla pomieszczenia, pozwala też sprawdzić rzeczywistą temperaturę by lepiej określić jej poziom dla danej powierzchni.

Technologia zastosowana wewnątrz tych grzejników zawiera wszystko by zoptymalizować zużycie energii:
- Łatwe i  praktyczne tygodniowe programowanie pracy (na każdy dzień, z dokładnością do 1 godz.), w tym trzy fabryczne programy dopasowujące się do danego stylu życia: na dzień, dla biur i na weekendy. Termostat w sposób automatyczny, płynnie reguluje pracę urządzenia, uruchamiając wybrany system grzewczy zależnie od sytuacji (oba systemy jednocześnie, tylko podczerwień lub brak ogrzewania).

Funkcje i możliwości aplikacji Klima Smart (na Android i IOS):
- funkcja wielostrefowa pozwala zarządzać kilkoma strefami, także w różnych budynkach, za pomocą tego samego konta
- aplikacja pozwala m.in. na sprawdzenie aktualnej temperatury w pomieszczeniu, zaprogramowanie danego grzejnika na cały tydzień czy zablokowanie zdalne klawiatury
- umożliwia dopasowanie harmonogramu ogrzewania dla każdego grzejnika oddzielnie lub dla całego pomieszczenia  (strefa grzewcza)
- dostępny raport zużycia energii w czasie rzeczywistym i okresowe za 1, 7 i 30 dni, w tym szacunkowe koszty ogrzewania na strefę czy grzejnik
- trzy wbudowane tygodniowe programy: własny użytkownika , biuro i weekendowy

- otrzymywanie powiadomień o uruchomieniu czujnika ruchu, czujnika otwartego okna, przekroczenia poziomu zużycia energii czy o przejściu w tryb stand-by
Aplikacja w jęz. angielskim.


Przy niskich temperaturach otoczenia, gdy wskazana jest większa moc grzewcza dla osiągnięcia żądanej temperatury w krótszym czasie, uruchamiany jest wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewniający ciepło  w trybie naturalnej konwekcji (bez wentylatora). Dzięki wysoce wydajnemu elementowi grzewczemu (szybko nagrzewający i długo utrzymujący ciepło), uzyskujemy niższe zużycie prądu.
Po uzyskaniu wskazanej temperatury otoczenia, KLIMA automatycznie przechodzi w energooszczędny tryb podtrzymania temperatury emitując ciepło w podczerwieni długofalowej. Duża powierzchnia przednia grzejnika jest równomiernie ogrzewana i promieniuje przyjemnym ciepłem, ogrzewając powierzchnie i przedmioty w pomieszczeniu. Energia akumulowana w  przestrzeni oddawana jest później powoli do pomieszczenia.
- Czujnik ruchu (OPTICONTROL) przystosowuje grzejnik do harmonogramu życia, automatycznie, stopniowo obniżając temperaturę w pomieszczeniu, gdy jest ono puste.
- Czujnik otwartego okna  przełącza grzejnik w tryb stand-by, w chwili otwarcia okna, by zapobiec stratom ciepła.
- Licznik zużycia energii  umożliwia sprawdzenie ile energii elektrycznej zostało zużyte w ciągu ostatnich 24 godzin lub ostatnim tygodniu, pozwalając na optymalizację pracy urządzenia pod kątem energooszczędności.
Powyższe funkcje oraz możliwość dostosowania pracy grzejnika do trybu korzystania z pomieszczenia (programator), pomagają zmniejszyć zużycie energii i utrzymać na niskim poziomie rachunki za energię elektryczną.
Dzięki wbudowanemu programatorowi i dodatkowym funkcjom KLIMA dają wysoce zadowalający efekt  utrzymując rachunki za energię elektryczną na niskim poziomie.

W serii KLIMA WiFi dostępne urządzenia o czterech poziomach mocy: 750W, 1000W, 1500W i 2000W.

Dane techniczne:

zastosowanie ogrzewanie mieszkań, domów, biur, gabinetów, sklepów, hoteli, przedszkoli, restauracji i in.
moc 1000 W
zasilanie 230 V
ogrzewana powierzchnia pomieszczenia do 9-12 m kw. (orientacyjnie)
rozmiar 79 x 50,4 x 12 CM
waga 8 kg
kolor obudowy biały
montaż ściana
klasa ochrony IP24, klasa II
gwarancja 2 lata
dodatkowe informacje wbudowany programowalny termostat elektroniczny, moduł Wifi aplikacja Klima Smart na urządzenia mobilne (w jęz. angielskim), licznik zużycia energii, czujniki ruchu i otwartego okna

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl