ALR160 COMFORT - Oczyszczacz powietrza (CleanAIR / AntiSMOKE / TrueHEPA), Alfda

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 705,00 zł 705.00
Cena netto: 573,17 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Oczyszczacz powietrza ALR160 Comfort (+filtr: CleanAIR, AntiSMOKE lub TrueHEPA)
producent: Alfda

Oczyszczacz powietrza Alfda ALR160 Comfort to urządzenie o uniwersalnym wyglądzie przeznaczone do mniejszych pomieszczeń o  powierzchni do 30m2. Jest cichy - uzyskuje tylko 23,9 dB w trybie SLEEP, dodatkowo przyciemniając wyświetlacz, co pozwala na komfortowe użytkowanie. Oczyszczacz w wersji podstawowej posiada w zestawie uniwersalny filtr CleanAIR, który pochłania przede wszystkim kurz domowy, alergeny czy roztocza. Dzięki wbudowanemu filtrowi HIMOP, z powietrza usuwane są niebezpieczne formaldehydy, benzeny, toulen(metylobenzen) oraz pyły PM2,5 i PM10. Producent, dbając o klienta, opracował także dwa inne filtry (opcje) - AntiSMOKE lub TrueHEPA, które rozwiązują indywidualne problemy użytkownika (opisy dalej).
Oczyszczacz może pracować na trzech prędkościach, co umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości pracy urządzenia do swoich potrzeb. Model ten znajduje zastosowanie w miejscach, w których przebywają alergicy, astmatycy, osoby o obniżonej odporności, dzieci i osoby starsze, ale na jego efektywnej pracy skorzysta każdy, kto ceni sobie czyste powietrze pozbawione zanieczyszczeń.
Oczyszczacz odznacza się uniwersalnym wyglądem oraz niewielkim rozmiarem, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i pasuje do każdego wnętrza.
Alfda ALR160 posiada funkcję jonizacji - jonizator działa z mocą 1000000 jonów ujemnych na cm3 - funkcję można włączyć lub wyłączyć. Jony ujemne pozytywnie wpływają na powietrze w pomieszczeniach z dużą ilością elektroniki, która generuje jony dodatnie przyciągające do siebie zanieczyszczenia. 

Filtry  stosowane w oczyszczaczach powietrza Alfda ALR160 Comfort (opcje do wyboru):

 1. alfda CleanAIR - filtr uniwersalny, składający się z: filtra wstępnego (z tworzywa sztucznego o oczkach wielkości około 0,7mm i zatrzymującego większe zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy też sierść zwierzęcą, gruby pył i niektóre zarodniki oraz zabija bakterie. Skuteczność oczyszczania to 90-95% przy rozmiarze 0,4 mikrona cząsteczek. ),
  filtra HEPA (odpowiada za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: zawieszone pyły, PM 2,5, PM10, dym, sierść zwierzęcą, zarodniki grzybów, kurz domowy i cząsteczki sadzy ),
  oraz filtra HIMOP, o strukturze plastra miodu niweluje drobne pyły, alergeny, kurz, szkodliwe duszące gazy takie jak formaldehydy 93,4%, tolueny (metylobenzen), benzeny 99,9%. Jego skuteczność wynosi 99% przy zanieczyszczeniach 0,3 mikrona.
 2. alfda AntiSMOKE - Jego budowa składa się z: filtra wstępnego (j.w.),
  oraz filtra HEPA z węglem aktywnym odpowiadającego za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: niebezpieczne dla zdrowia składniki pyły PM 2,5 i PM10, dym tytoniowy, roztocza i alergeny, rozpuszczalniki, aldehydy, chemikalia, formaldehydy (szkodliwe substancje zapachowe), kwas octowy, zarodniki grzybów, cząstki stałe, pływające, kurz domowy, dym z kominów i sadze, dym z samochodów, bakterie i sierść. Jego skuteczność wynosi 99,5% przy zanieczyszczeniach 0,1 mikrona.
 3. alfda TrueHEPA Filtr zbudowany z: filtra wstępnego (j.w), 
  filtra katechniowego odpowiedzialnego jest za neutralizację bakterii i pyłów,
  i filtra trueHEPA
  -  skuteczniejszy od standardowego HEPA, niweluje pyły PM 2,5 i PM 10, pyłki i alergeny wziewne, sierść zwierząt, kurz domowy, cząsteczki dymu, niektóre zapachy, bakterie, wirusy, zarodniki grzybów i pleśni. Jego skuteczność wynosi 99,95% przy zanieczyszczeniach 0,1 mikrona.

 

Dane techniczne:

 

Pobór energii 17,7 / 23,6 / 30,8
Zasilanie 220-240 / 50 V/Hz
Poziom hałasu 23,9 / 33,3 / 40 dB(A)
Max powierzchnia (kubatura) pomieszczenia 30 m2 (75 m3)
Przepływ powietrza 75 / 112 / 155
Filtry wstępny Tak
Filtry inne (węglowy, katechinowy, HEPA,HIMOP,  TrueHEPA) opcja
Sterowanie  Elektroniczne + pilot
Jonizacja Tak
Opcjonalne filtry CleanAIR, AntiSmoke lub  TrueHEPA
Funkcje dodatkowe

 - timer do 12 godzin
 - 3-stopniowa praca wentylatora
 - tryb cichy Sleep

Wymiary  33x18x51 cm
Waga  4,8 kg
Gwarancja 2 lata (producenta)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl