ALR300 COMFORT - Oczyszczacz powietrza (CleanAIR / AntiSMOKE / TrueHEPA), Alfda

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 1 385,00 zł 1385.00
Cena netto: 1 126,02 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Oczyszczacz powietrza ALR300 Comfort (+filtr: CleanAIR, AntiSMOKE lub TrueHEPA)
producent: Alfda

Oczyszczacz powietrza Alfda ALR300 Comfort to urządzenie o eleganckim designie przeznaczone do maks.  powierzchni 60m2. Jest niezwykle cichy - uzyskuje tylko 16dB w trybie SLEEP, co pozwala na komfortowe użytkowanie. Oczyszczacz w wersji podstawowej posiada w zestawie uniwersalny filtr CleanAIR, który pochłania przede wszystkim kurz domowy, alergeny czy roztocza. Dzięki wbudowanemu filtrowi HIMOP, z powietrza usuwane są niebezpieczne formaldehydy, benzeny, toulen(metylobenzen) oraz pyły PM2,5 i PM10. Producent, dbając o klienta, opracował także dwa inne filtry (opcje) - AntiSMOKE lub TrueHEPA, które rozwiązują indywidualne problemy użytkownika (opisy dalej).
Oczyszczacz może pracować na czterech prędkościach, co umożliwia użytkownikowi dostosowanie prędkości pracy urządzenia do swoich potrzeb. ALFDA ALR300 Comfort w trybie automatycznym pracuje z niewielką prędkością wentylatora, ale jeśli stan powietrza ulegnie pogorszeniu obroty zmienią się na krótki czas na wyższe. Model ten znajduje zastosowanie w miejscach, w których przebywają alergicy, astmatycy, osoby o obniżonej odporności, dzieci i osoby starsze, ale na jego efektywnej pracy skorzysta każdy, kto ceni sobie czyste powietrze pozbawione zanieczyszczeń.
Oczyszczacz odznacza się eleganckim designem oraz niewielkim rozmiarem, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, ponadto może stanowić świetny dodatek do każdego wnętrza.
Alfda ALR300 posiada czujnik stężenia pyłów PM2,5 i wyświetlając odpowiedni kolor, informuje użytkownika o stanie powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo posiada funkcję jonizacji - jonizator działa z mocą 3000000 jonów ujemnych na cm3 - funkcję można włączyć lub wyłączyć. Jony ujemne pozytywnie wpływają na powietrze w pomieszczeniach z dużą ilością elektroniki, która generuje jony dodatnie przyciągające do siebie zanieczyszczenia. 

Filtry  stosowane w oczyszczaczach powietrza Alfda ALR300 Comfort (opcje do wyboru):

 1. alfda CleanAIR - filtr uniwersalny, składający się z: filtra wstępnego (z tworzywa sztucznego o oczkach wielkości około 0,7mm i zatrzymującego większe zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy też sierść zwierzęcą, gruby pył i niektóre zarodniki oraz zabija bakterie. Skuteczność oczyszczania to 90-95% przy rozmiarze 0,4 mikrona cząsteczek. ),
  filtra HEPA (odpowiada za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: zawieszone pyły, PM 2,5, PM10, dym, sierść zwierzęcą, zarodniki grzybów, kurz domowy i cząsteczki sadzy ),
  oraz filtra HIMOP, o strukturze plastra miodu niweluje drobne pyły, alergeny, kurz, szkodliwe duszące gazy takie jak formaldehydy 93,4%, tolueny (metylobenzen), benzeny 99,9%. Jego skuteczność wynosi 99% przy zanieczyszczeniach 0,3 mikrona.
 2. alfda AntiSMOKE - Jego budowa składa się z: filtra wstępnego (j.w.),
  oraz filtra HEPA z węglem aktywnym odpowiadającego za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: niebezpieczne dla zdrowia składniki pyły PM 2,5 i PM10, dym tytoniowy, roztocza i alergeny, rozpuszczalniki, aldehydy, chemikalia, formaldehydy (szkodliwe substancje zapachowe), kwas octowy, zarodniki grzybów, cząstki stałe, pływające, kurz domowy, dym z kominów i sadze, dym z samochodów, bakterie i sierść. Jego skuteczność wynosi 99,5% przy zanieczyszczeniach 0,1 mikrona.
 3. alfda TrueHEPA Filtr zbudowany z: filtra wstępnego (j.w), 
  filtra katechniowego odpowiedzialnego jest za neutralizację bakterii i pyłów,
  i filtra trueHEPA
  -  skuteczniejszy od standardowego HEPA, niweluje pyły PM 2,5 i PM 10, pyłki i alergeny wziewne, sierść zwierząt, kurz domowy, cząsteczki dymu, niektóre zapachy, bakterie, wirusy, zarodniki grzybów i pleśni. Jego skuteczność wynosi 99,95% przy zanieczyszczeniach 0,1 mikrona.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, oczyszczacz Alfda ALR300 spełnia międzynarodowe normy: EN 1822-1:2009, WHO, CE, CB, RoHS, IEC oraz uzyskał certyfikaty AHAM i CADR.

 

Dane techniczne:

 

Pobór energii 5 / 6,1 / 13 / 37 W
Zasilanie 220-240 / 50 V/Hz
Poziom hałasu 16 / 22 / 39 / 57 dB(A)
Max powierzchnia (kubatura) pomieszczenia 60 m2 (150 m3)
Przepływ powietrza 55 / 80 / 170 / 300 m3/h
Filtry wstępny Tak
Filtry inne (węglowy, katechinowy, HEPA,HIMOP,  TrueHEPA) opcja
Sterowanie  Elektroniczne + pilot
Jonizacja Tak
Opcjonalne filtry CleanAIR, AntiSmoke lub  TrueHEPA
Funkcje dodatkowe

 - timer: 4, 8, 12 godzin
 - 4-stopniowa praca wentylatora
 - czujnik PM2,5

Wymiary  33,5x22x57 cm
Waga 7,5 kg
Gwarancja 2 lata (producenta)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl