CHAMELEON QUALIS X LED Lampa lepowa na owady (lampa owadobójcza) , biały

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 1 741,00 zł

Cena regularna:

1741.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 1 415,45 zł

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Profesjonalna lampa na owady (owadobójcza) lepowa,
model: Chameleon QUALIS X LED (producent PestWest)
13,5 W LED, kolor: biały

Brytyjski producent Pestwest prezentuje najwyższej jakości lepową lampę owadobójczą jako skuteczne rozwiązanie w zakresie zwalczania owadów. Chameleon QUALIS X LED to nowoczesna i energooszczędna pułapka na światło UV z matą lepową w metalowej obudowie. Ten efektowny, smukły model pułapki z obudową malowaną proszkowo w kolorze białym, pasuje do stosowania w większości środowisk komercyjnych.  Atrakcyjna zabudowana pokrywa doskonale kryje lep oraz złapane owady, dzięki czemu ten model lampy jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń użyteczności publicznej i miejsc eksponowanych. 
Lampy Chameleon QUALIS X LED są przeznaczone do zamontowania na ścianie za pomocą dedykowanej listwy (w zestawie), co pozwala dostosować obszar pokrycia do 90-120m2. W razie potrzeby można jej używać jako przenośnego urządzenia, stawiając go samodzielnie na blacie roboczym (stojak opcjonalny).  Pułapka świetlna jest szczególnie skuteczna w obszarach o dużej aktywności owadów latających. Aby uzyskaj optymalny efekt lampę UV LED najlepiej zamontować na wysokości około 2 metrów w najciemniejszej części pomieszczenia, z dala od przeciągów.
Ten model wykorzystuje dwie innowacyjne świetlówki UV Quantum X LED z powłoką odporną na stłuczenie , aby przyciągać owady i eliminować je przy użyciu specjalnej maty klejowej. Technologia X LED to zdecydowanie mniejsze zużycie energii oraz 3 krotnie dłuższa żywotność emiterów UV (wymiana świetlówek dopiero po 3 latach). W tej lampie wykorzystany jest dedykowany wkład PestWest LED z klejem o specjalnej formulacji i opatentowany ekran Reflectobakt chroniący lep przed wysychaniem.  Dzięki QUALIS LED owady są łapane czysto i bezpiecznie na lep (bez hałasu, bez zapachu, bez problemu). Nie wymaga stosowania pestycydów ani chemikaliów, jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego i otoczenia. Dzięki temu urządzenie można umieścić bliżej wrażliwych miejsc (np. żywność).
Przeznaczone do profesjonalnej kontroli owadów latających, komary, ćmy, mole czy muchy. To idealne do stosowania na wewnętrznych obszarach obiektów komercyjnych, gdzie jest przygotowywane produkty spożywcze: w tym do lokali gastronomicznych, kuchni , zakładów przetwórstwa żywności czy sklepów , obiektów użyteczności publicznej, ale także w magazynach,  na stacjach benzynowych czy w recepcjach.

PestWest jest jednym z wiodących producentów urządzeń do zwalczania owadów latających na świecie, znanym z wprowadzania najnowszych technologii do branży, przy jednoczesnym dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń w konkurencyjnych cenach. Produkt posiada oznaczenie CE, zgodny ze Standardem Bezpieczeństwa EN60335-2-59. Urządzenie objęte jest wydłużoną 3-letnią gwarancją Producenta.

 PEST WEST - PEWNOŚĆ W ZWALCZANIU OWADÓW

 


Informacje na temat lamp owadobójczych w dziale: Lampy na owady INFO
oraz w sekcji pytania i odpowiedzi: FAQ lampy na owady

Dane techniczne

zastosowanie użytek komercyjny, powierzchnie wewnętrzne- pomieszczenia o średnich rozmiarach: gastronomia i przemysł spożywczy, sklepy, magazyny, zakłady produkcyjne
zasilanie 220-240V 50-60Hz
wymiary 31 x 57 x 4 cm
waga 3,1 kg
kolor biały
pole działania do około 90-120 m2 , montaż na ścianie, lub wolnostojąca ( stojak opcjonalny )
świetlówka 2x (UV-A) Quantum X LED T5 560mm- powłoka odporna na stłuczenie zgodna z FEP
materiał metal
dodatkowe informacje przewód zasilania 2,5m z wtyczką, w zestawie wsporniki do montażu ściennego , do nabycia oddzielnie - nóżki do postawienia lampy
gwarancja 3 lata (producenta)

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl